+48 508 724 542 info@kampery.lublin.pl

Zimowe podróżowanie kamperem czyli 7 istotnych powodów dla których warto wybrać tę opcję podróży.

1) Oszczędność – zostawmy pieniądze w kieszeni….

Wybierając się kamperem S-CAMP Lublin w podróż zimową zaoszczędzisz pieniądze. Koszt noclegu hotelowego dla kilku osób znacznie przewyższy wynajem kampera zimą.

2) Wyciąg narciarski? Ależ tak…. A nawet kilka.

Infrastruktura narciarska, ośrodki wypoczynkowe dostosowują swoje możliwości do użytkowników pojazdów kempingowych. Profesjonalny parking z miejscem dla wielu pojazdów czy też place do sezonowego przechowywania przyczep i kamperów stają się już standardem w wielu miejscach. Podróż kamperem zimą to także możliwość szybkiego przemieszczania się pomiędzy wyciągami. Idealny sposób zimowego podróżowania kamperem do wielu miejsc dla tych spragnionych poznania ciekawych i pieknych zakątków Polski czy zagranicy.

3) Plany – w podróży kamperem tylko spontaniczność 🙂

Plany zimowe nie zawsze uda się zaplanować. Natłok obowiązków potrafi spowodować brak czasu lub chęci na poszukiwanie noclegu w odległym terenie i nie znanym nam miejscu. Warto w takim wypadku wziąć pod uwagę spędzenie zimowej przygody w kamperze.

4) Pojemność – bo nie lecimy samolotem

O wiele więcej zmieści nam się w naszym przenośnym domku niż w samolocie gdzie ilość bagaży jest ograniczona. Po lądowaniu musimy zamawiać taksówkę bądź iść na pociąg by kontynuować podróż. W zimie jest to szczególnie niewygodne zwłaszcza, ze ilość i grubość ubrań też jest większa i obszerniejsza niż latem. Kamper jest zdecydowanie wygodniejszym środkiem komunikacji, szczególnie zimą… pozwala nam zabrać to co chcemy i nie powoduje ograniczeń.

5) Komfort – bo kto lubi bóle kolan…. Czyli kamper nie samolot

W odróżnieniu od męczącej podróży samolotem tu nie musimy zginać kolan 🙂 Nasz jeżdżący na kółkach dom sprawi, że zimowa podróż kamperem przebiegnie sprawnie i w komfortowych warunkach.

Kamper wyposażony jest w aneks kuchenny, salon, sypialnie i łazienkę. W kamperze czujemy się swobodnie, jesteśmy u siebie i nie mamy kilkunastu czy kilkudziesięciu osób wokoło siebie. Kamper zapewnia nam prywatność oraz wygodę

6) Bez pośpiechu

W podróży kamperem wszystkie rzeczy mamy ze sobą, nie musimy się nigdzie spieszyć aby zdążyć np. z jednego pociągu na drugi. Kiedy chcemy możemy zatrzymać auto i podziwiać piękne widoki. Nigdzie się nie śpieszymy i robimy co chcemy- w końcu to podróż by odpocząć i cieszyć się urokami wypoczynku zimowego w kamperze.

7) W dobrym towarzystwie a zarazem oszczedniej..

Podróż zimowa kamperem to także możliwość wyprawy z najbliższymi osobami. Jadąc kamperem w towarzystwie rodziny lub przyjaciół czujemy się komfortowo i bezpiecznie przy okazji również oszczędzamy dzieląc koszty wynajmu auta pomiędzy siebie. Podróż kamperem to niezapomniane chwile, które będziemy wspominali przez lata.

S-Camp Kampery Lublin – Wasz partner od niezapomnianych zimowych podróży.

Kamperem w czasach koronawirusa

Wybuch epidemii koronawirusa na świecie sprawił, że zdecydowana większość planów każdego z Nas musiała ulec zmianie lub zostać odłożona na później....

Przygotowanie do długiej podróży

Wielu z Nas uwielbia podróżowanie i chętnie wybiera się nie tylko na krótkie wyjazdy, ale również bardzo długie wyprawy. Podróżowanie to bardzo...

Przygotowanie kampera do sezonu

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, zanim jednak nastąpi wielu z wielbicieli wyjazdów kamperem decyduje się na podróż zimą. Przygotowanie...