| Wynajem i sprzedaż przyczep oraz samochodów kempingowych | Kampery Lublin
+48 508 724 542 info@kampery.lublin.pl

Wynajem samochodów kempingowych

Do każdego wynajmu samochodu kempingowego doliczamy ryczałt serwisowy w wysokości 300 PLN brutto. Jeżeli wybrana data zwrotu/pobrania kampera, jest oficjalnym dniem wolnym od pracy, należy wybrać pierwszy możliwy kolejny dzień pracujący. Minimalny czas wynajmu samochodu kempingowego to 7 dni. Krótsze terminy są możliwe tylko na indywidualne zapytania, za potwierdzeniem wypożyczenia.

Sezon wysoki: od maja do października

Sezon średni: pozostałe miesiące w roku.

czytaj więcej

Wynajem samochodów kempingowych

Jeżeli chodzi o wynajem na dobę kampera, zapraszamy do skorzystania z powyższego formularza bądź do siedziby naszej firmy S-Camp Lublin. Opowiemy o możliwościach, zasadach najmu oraz wyposażeniu kamperów. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz pomożemy podjąć najlepszą dla Państwa decyzję, który model auta wybrać. Gwarantujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby każdy klient był w 100% zadowolony!

Interesuje Państwa wynajem samochodu kempingowego? Jeżeli tak — nasza firma z Lublina to idealny wybór! Oferujemy między innymi korzystny wynajem na dobę kamperów. Dbamy o to, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie, dlatego zapewniamy fachowe doradztwo od A do Z. Wiele osób zastanawia się nad kosztem wypożyczenia kampera na dobę lub na dłuższy okres urlopowy. Jak wygląda to w praktyce? Odpowiadamy na wszystkie pytania w naszym artykule o wynajmie kampera. Zachęcamy do zapoznania się w nim!

Serdecznie zapraszamy do naszej firmy S-Camp Lublin, w której spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagającego podróżnika. Chodzi o nowy pojazd? A może używany? Niezależnie od preferencji gwarantujemy, że nasze kampery to synonim komfortu podróżowania!

Wynajem samochodu kempingowego — dlaczego warto?

Dlaczego warto korzystać z kamperów? Otóż dają nam one swego rodzaju poczucie wolności i niezależności. Dlaczego? Gdyż w każdej chwili możemy zmienić decyzję, w którym miejscu zatrzymamy się na wypoczynek. Ot, jeśli dane miejsce nam się nie spodoba — po prostu je zmieniamy. Jest to jedna z głównych zalet wynajmu samochodów kempingowych na czas podróży. Kampery to świetny środek lokomocji również z tego powodu, że dzięki nim ograniczamy konieczność wynajmowania pokojów w hotelach. Pojemny, wszechstronny i komfortowy — czego chcieć więcej?

Z pewnością zastanawiają się Państwo, jak wyposażone są kampery. W dużym skrócie — są to, ot po prostu domy na kółkach. W naszej ofercie wynajmu znajdą Państwo samochody kempingowe zaopatrzone we wszystkie wymienione poniżej udogodnienia.

W środku kampera można znaleźć takie wyposażenie jak w domu: kuchnię, sypialnię, łazienkę. W kuchni znajduje się lodówka, zlewozmywak, kuchenka gazowa oraz meble kuchenne, w których przechowywane są naczynia i wszelkie produkty spożywcze.

Sypialnia to miejsce do wypoczynku. Znajduje się tam łóżko (pojedyncze, podwójne, piętrowe lub składane). Najpopularniejsze są łóżka tradycyjne — co prawda zajmują one pewną część sypialni, aczkolwiek dzięki dobremu materacowi gwarantują superwygodę. Piętrowe warianty dają z kolei nieograniczoną przestrzeń. Minusem jest jednak nieco dłuższy czas potrzebny do złożenia i rozłożenia posłania, co wiąże się z pewną niedogodnością.

Łazienka znajduje się w każdym samochodzie kempingowym, jak również umywalka, prysznic, toaleta czy szafki. Pojazdy te są wyposażone w podgrzewacz wody, dzięki któremu nie musicie narzekać na lodowaty strumień.

Gwarantujemy bogate wyposażenie gotowych na wynajem samochodów kempingowych (alkowych oraz bezalkowych), mieszczących od 5 do 6 osób. Warto dodać, że proponujemy zarówno nowe kampery na sprzedaż, jak i na wynajem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi atrakcyjnymi propozycjami! Mamy bardzo szeroką ofertę wynajmu między innymi na dobę. Kampery z proponowanej oferty są dostępne w naszej lokalizacji w Chrząchowie 6 (siedziba mieści się przy starej drodze nr 17).

Wybór odpowiedniego kampera

Podpowiemy Państwu, na co zwrócić uwagę przy wynajmie samochodu kempingowego. Nowe, jak również używane auta typu kamper to dosyć duży wydatek, jeżeli więc nie planują Państwo częstych wycieczek, warto zastanowić się nad ich wypożyczeniem. Na wstępie warto się zastanowić, ile osób będzie podróżowało wynajmowanym samochodem kempingowym oraz jak długa ma być wycieczka. Dlaczego? Ponieważ to właśnie od tych kwestii będzie zależała finalna cena najmu.

Stawki za wynajem samochodu kempingowego różnią się ze względu na porę wynajmu kampera. Nikogo raczej nie zdziwi fakt, że w okresie wakacyjnym cena będzie wyższa. Zanim wynajmą Państwo samochód kempingowy, sugerujemy zapoznać się z obsługą tego pojazdu oraz jego wyposażeniem. Będzie on przecież Państwa domem na cały czas trwania urlopu! W przypadku zainteresowania, po więcej szczegółów zachęcamy do skontaktowania się z nami – przedstawimy naszą bogatą ofertę!

Kampery Lublin – rozwiń z nami podróżnicze marzenia…