+48 508 724 542 info@kampery.lublin.pl

Wypożyczalnia kamperów

Do każdego wynajmu doliczamy ryczałt serwisowy w wysokości 300 pln brutto. Jeżeli wybrana data zwrotu/pobrania campera, jest oficjalnym dniem wolnym od pracy, należy wybrać jest pierwszy możliwy kolejny dzień pracujący. Minimalny czas wynajmu to 7 dni. Krótsze terminy są możliwe tylko na indywidualne zapytania, za potwierdzeniem wynajmu.

Sezon wysoki: od maja do października

Sezon średni: pozostałe miesiące w roku.

czytaj więcej

Wynajem kamperów

Jeżeli chodzi o wynajem na dobę kampera, zapraszamy do skorzystania z powyższego formularza bądź do siedziby naszej firmy S-Camp Lublin. Opowiemy o możliwościach, zasadach najmu oraz wyposażeniu kamperów. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz pomożemy podjąć najlepszą dla Państwa decyzję, który model auta wybrać. Gwarantujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby każdy klient był w 100% zadowolony!

Interesuje Państwa wynajem samochodu kempingowego? Jeżeli tak — nasza firma z Lublina to idealny wybór! Oferujemy korzystny wynajem dobowy samochodów kempingowych. Dbamy o to, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie, dlatego zapewniamy fachowe doradztwo od A do Z. Wiele osób zastanawia się nad kosztem wypożyczenia takiego kampera. Jak wygląda to w praktyce? Odpowiadamy — cena zależy od kilku czynników, o czym więcej piszemy [tutaj].

Serdecznie zapraszamy do naszej firmy S-Camp Lublin, w której spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagającego podróżnika. Chodzi o nowy pojazd? A może używany? Niezależnie od preferencji gwarantujemy, że nasze kampery to synonim komfortu podróżowania!

Kampery — dlaczego warto z nich korzystać?

Dlaczego warto korzystać z kamperów? Otóż dają nam one swego rodzaju poczucie wolności i niezależności. Dlaczego? Gdyż w każdej chwili możemy zmienić decyzję, w którym miejscu zatrzymamy się na wypoczynek. Ot, jeśli dane miejsce nam się nie spodoba — po prostu je zmieniamy. Kampery to świetny środek lokomocji również z tego powodu, że dzięki nim ograniczamy konieczność wynajmowania pokojów w hotelach. Pojemny, wszechstronny i komfortowy — czego chcieć więcej?

Z pewnością zastanawiają się Państwo, jak wyposażone są kampery. W dużym skrócie — są to, ot po prostu domy na kółkach.

W środku kampera można znaleźć takie wyposażenie jak w domu: kuchnię, sypialnię, łazienkę. W kuchni znajduje się lodówka, zlewozmywak, kuchenka gazowa oraz meble kuchenne w których przechowywane są naczynia i wszelkie produkty spożywcze.

Sypialnia to miejsce do wypoczynku. Znajduje się tam łóżko (pojedyncze, podwójne, piętrowe lub składane). Najpopularniejsze są łóżka tradycyjne — co prawda zajmują one pewną część sypialni, aczkolwiek dzięki dobremu materacowi gwarantują superwygodę. Piętrowe warianty dają z kolei nieograniczoną przestrzeń. Minusem jest jednak nieco dłuższy czas potrzebny do złożenia i rozłożenia posłania, co wiąże się z pewną niedogodnością.

Łazienka znajduje się w każdym aucie kempingowym, jak również umywalka, prysznic, toaleta czy szafki. Pojazdy te są wyposażone w podgrzewacz wody, dzięki któremu nie musicie narzekać na lodowaty strumień.

W S-Camp Lublin gwarantujemy bogate wyposażenie aut typu kamper (alkowych oraz bezalkowych), mieszczących od 5 do 6 osób. Warto dodać, że proponujemy zarówno kampery na wynajem, jak i na sprzedaż. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi atrakcyjnymi propozycjami! Mamy bardzo szeroką ofertę wynajmu oraz sprzedaży, a jeśli chodzi o lokalizację, nasze samochody mogą Państwo wypożyczyć w Chrząchowie 6 (siedziba mieści się przy starej drodze nr 17).

Wybór odpowiedniego kampera

Podpowiemy Państwu, na co zwrócić uwagę przy wynajmie kampera. Nowe, jak również używane auta typu kamper to dosyć duży wydatek, jeżeli więc nie planują Państwo częstych wycieczek, warto zastanowić się nad ich wypożyczeniem. Na wstępie warto się zastanowić, ile osób będzie podróżowało samochodem kempingowym oraz jak długa ma być wycieczka. Dlaczego? Ponieważ to właśnie od tych kwestii będzie zależała finalna cena najmu.

Stawki za wynajem różnią się ze względu na porę wynajmu kampera. Nikogo raczej nie zdziwi fakt, że w okresie wakacyjnym cena będzie wyższa. Zanim wynajmą Państwo kamper, sugerujemy zapoznać się z obsługą tego pojazdu oraz jego wyposażeniem. Będzie on przecież Państwa domem na cały czas trwania urlopu! W przypadku zainteresowania, po więcej szczegółów zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy S-Camp Lublin.

Kampery Lublin – rozwiń z nami podróżnicze marzenia…