+48 508 724 542 info@kampery.lublin.pl

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku od 1994r. Od samego początku specjalizujemy się w transporcie. W 2018r zaczęliśmy współpracę z największym w Polsce centrum kempingowym S-CAMP w Bieruniu co pozwala nam się dodatkowo prężnie rozwijać w  zakresie sprzedaży, wynajmu oraz serwisu samochodów kempingowych.

Jesteśmy dealerem wielu marek samochodów kempingowych – proponujemy duży wybór kamperów ,różną  kolorystykę. Staramy się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszym salonie każdy klient znajdzie coś dla siebie — samochód który będzie spełniał dwie funkcje – z jednej strony będzie pięknie wyglądał, z drugiej zaś będzie wygodnym i funkcjonalnym domem na kółkach.

Posiadamy infrastrukturę pozwalającą na dogodny handel samochodami kempingowymi. Klientów zapraszamy do salonu sprzedaży znajdującego się w miejscowości Chrząchów nr. 6, przy drodze krajowej nr.17, woj. Lubelskie  W warunkach niezależnych od pogody klienci mogą  wejść i pooglądać różne modele, które oferujemy do sprzedaży i wynajmu. Różnią się one długością, kolorem  i układem wnętrza.Klient może dobrać odpowiedni model spełniający jego potrzeby oraz poprzez porównanie poszczególnych modeli dostępnych w salonie rozwiać ewentualne wątpliwości.Posiadamy przyjemnie urządzone biuro, w którym załatwiamy wszelkie formalności związane z zakupem i wynajmem.

Można zakupić  u nas również podstawowe akcesoria pozwalające na doposażenie kampera czy też służące bieżącemu korzystaniu z pojazdu.

Jesteśmy otwarci na propozycje co do godziny odwiedzenia naszego salonu, można do nas przyjechać nie tylko w godzinach otwarcia ale również w niedziele czy inne wolne dni po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Klientom, którzy nie mieli wcześniej kontaktu z pojazdami kempingowymi, zapewniamy szczegółowe omówienie elementów wyposażenia, ponieważ zależy nam aby taka osoba miała świadomość do czego konkretnie zostały zamontowane poszczególne akcesoria oraz aby mogła ich używać bez problemów.  Udzielamy pomocy przy wyborze wyposażenia dodatkowego, starając się aby klient w swoim kamperze miał wszystko to, czego potrzebuje do wymarzonego i beztroskiego podróżowania.

Celem przewodnim salonu sprzedaży kamperów S-CAMP LUBLIN jest to, aby każdy klient był zadowolony, ponieważ tylko zadowoleni klienci określają nasz wspólny rosnący sukces.