+48 508 724 542 info@kampery.lublin.pl

Jakie gadżety zabrać ze sobą w podróż kamperem z dala od cywilizacji?

Wyjazd wynajętym lub kupionym kamperem po to, aby zwiedzać coraz to inne malownicze miasta i miasteczka nie przysporzy nam większych kłopotów. Wszak wszystko czego potrzebujemy  możemy kupić w okolicznych sklepach. Jeśli jednak planujemy podróż kamperem w dziewicze tereny lepiej odpowiednio wcześniej zapakować do kampera kilka gadżetów, które ułatwią i uprzyjemnią nam podróż.

Weźmy młynek do kawy

Jeśli nie wyobrażamy sobie poranka bez zapachu i smaku świeżo mielonej kawy musimy zadbać, aby również w dziczy mogli się nią delektować. Oczywiście możemy pokusić się i zabrać nasz ulubiony ekspres do kawy, jednakże zajmuję on sporo miejsca. Możemy zatem wziąć dużo mniejszy i praktyczny młynek do kawy, kawiarkę i ziarna naszej ulubionej kawy.

Gruby koc w  walce ze zmienną pogodą

Zabranie ze sobą koca na podróż kamperem nie wydaje się być wcale tak oczywiste. W końcu kamper jest ogrzewany i wyposażony w  wygodny ciepłe łózka. Jednakże podróżując kamperem z dala od cywilizacji ten niepozorny koc pozwoli nam delektować się nasza ulubioną kawą o poranku na zewnątrz kampera, gdzie będziemy delektować się nie tylko ulubioną kawą, ale i pięknem dzikiej  przyrody.

Jak zadbać o gorący posiłek?

Dla fanów gorącej kiełbasy i pieczonej karkówki na wyjazd kamperem w dzicz nie może zabraknąć podręcznego grilla. Bez względu czy podróżujemy wiosną, latem czy jesienią odpowiednio gruby koc wystarczy, aby ochronić nas przed zimnem podczas przyrządzania posiłku z grilla. Wystarczy tylko zapas mięsa, warzyw i przypraw, aby przygotować smaczny posiłek dla wielu osób. Jeśli natomiast chcemy usmażyć kiełbaskę i spędzić miły wieczór nad ogniskiem nie powinniśmy zapominać o małej siekierce. Dzięki niej z łatwością zdobędziemy drewno na ognisko.

Planszówki, czyli powrót do dzieciństwa

Chyba każdy z nas pamięta czasy, gdy zamiast gier komputerowych w  polskich domach grało się całą rodziną  w gry planszowe. Wyjeżdżając kamperem w dzicz warto odpocząć od laptopa i przenieść się w świat dzieciństwa. Ogromny wybór gier planszowych sprawi, że znajdziemy gry idealne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, a deszczowe dni upłyną pod znakiem wspólnej, wesołej zabawy.

Kamperem w czasach koronawirusa

Wybuch epidemii koronawirusa na świecie sprawił, że zdecydowana większość planów każdego z Nas musiała ulec zmianie lub zostać odłożona na później....

Przygotowanie do długiej podróży

Wielu z Nas uwielbia podróżowanie i chętnie wybiera się nie tylko na krótkie wyjazdy, ale również bardzo długie wyprawy. Podróżowanie to bardzo...

Przygotowanie kampera do sezonu

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, zanim jednak nastąpi wielu z wielbicieli wyjazdów kamperem decyduje się na podróż zimą. Przygotowanie...