+48 508 724 542 info@kampery.lublin.pl

Kamper idealny – Jaki samochód kempingowy wybrać?

Jakie rodzaje kamperów są dostępne na rynku i który z nich najbardziej będzie spełniał Twoje oczekiwania??
Samochody kampingowe spełniają marzenia i oczekiwania miłośników spędzania aktywnego wypoczynku, którzy cenią sobie niezależność oraz komfort podczas podróży, kamper zapewnia nam mozliwość zwiedzania całego świata bez potrzeby rezerwacji noclegu itd.

Podejmując decyzję o wyborze kampera pamietajmy przede wszystkim żeby dopasować go do naszych potrzeb.
Na wyposażeniu podstawowym z reguły znajduje się lodówka, zlew, łazienka z przysznicem, toaleta, kuchenka gazowa oraz strefa mieszkalno-sypialna.

Przeglądając oferty znajdziemy kampery nowe oraż używane a na tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z taką formą wypoczynku czekają kampery na wynajem.

Samochody kampingowe możemy podzielić na zintegrowane, pół-zintegrowane i w typie alkowa.

*Kampery zintegrowane– zabudowa połączona jest z kabiną kierowcy co pozwala wykorzystać przestrzeń maksymalnie i uzyskać najwiekszy komfort podczas podróży.

*Kampery pół-zintegrowane– czyli tak zwany pół-integral są odrobinę mniej komfortowe a ich przestrzeń jest nieco ograniczona z porównaniu z kamperami zintegrowanymi jednak ich najwiekszą zaletą jest niskie zużycie paliwa a tunel i wiadukt nie będą problemem gdyż nie posiadają alkowy na kabiną kierowcy.

*Kampery typu Alkowa– najbardziej popularny rodzaj kampera ze względu na sypialnie nad kabiną kierowcy co pozwala uzyskać więcej miejsca do spania i otrzymać dodatkową przestrzeń. Jedynym minusem jest zwiększone zużycie paliwa.
Podejmując decyzję o wyborze kampera warto przemyśleć dokładnie czego oczekujemy, ponieważ rodzaj kampera będzie miał duży wpływ na przebieg naszych wakacji.

Chcesz wymienić pojazd na nowszy? Sprawdź jak sprzedać kampera.

Pamiętajmy, firma S-Camp Lublin to idealne miejsce na wybór samochodu kempingowego. Dokonując adekwatnego wyboru przy naszym udziale otrzymają Państwo produkt dopasowany do Waszych potrzeb. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu dopasujemy odpowiedni kamper tak abyście byli w pełni zadowoleni z dokonanego wyboru, unikając jednocześnie ewentualnych rozczarowań.

Jeżeli macie pytania nie wahajcie się skontaktować z S-Camp Kampery Lublin. Zapraszamy serdecznie.

Kamperem w czasach koronawirusa

Wybuch epidemii koronawirusa na świecie sprawił, że zdecydowana większość planów każdego z Nas musiała ulec zmianie lub zostać odłożona na później....

Przygotowanie do długiej podróży

Wielu z Nas uwielbia podróżowanie i chętnie wybiera się nie tylko na krótkie wyjazdy, ale również bardzo długie wyprawy. Podróżowanie to bardzo...

Przygotowanie kampera do sezonu

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, zanim jednak nastąpi wielu z wielbicieli wyjazdów kamperem decyduje się na podróż zimą. Przygotowanie...